Specyfikacja techniczna Kotłów na biomasę

*Na zlecenie klienta można wykonać kocioł o średnicy dostosowanej do balotu słomy

Dane techniczne BIO PAL
Typ kotła4070100150300400550750
Moc znamionowa*kW30-4050-7080-100130-150250-400350-400480-550650-750
Powierzchnia ogrzewania pomieszczenia***m2300-430540-750800-12001300-18002500-37003500-50004700-64006300-8700
Zużycie paliwakg/h1221304590120165225
Powierzchnia grzewczam26.88.7151933436885
Pojemnoś ć wodnam20.620.731.72.455.98.210.1
Czas spalaniah2.0-2.51.5-2.02.0-2.52.0-2.52.0-2.51.5-2.02.0-2.51.5-2.0
Ładunek paliwa ***3 kostki4 kostki10 kostek12 kostek1 balot1 balot2 baloty2 baloty
Pojemność zbiornikam22.53.56918203338
Masa kotłakg/h830970205024004050490072009100
Ciśnienie roboczeMpa0.150.150.150.150.150.20.20.2
Wymagany ciąg spalinPa2025303045455570
Wysokość orientacyjnam6781014151618
Wymiary komina (przekrój)cm242068091012202070266035504560
Podst. wymiary (mm) dł., szer., wys.L117001950235528552855335538554355
L2300300500700700100012501500
B11501150115011502370237025502550
H116701670215023003100310033003300
H216001600215021502950295031503150
H312701270188018802625262527002700
D220220250300350350450500
DN65658080100100125150

Zapraszamy do rozmowy